فروشگاه تمام عرض

آغاز به کار تاسیسات گردشگری زنجان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

دبیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان

از آغاز به‌کار هتل‌ها و تمامی اماکن اقامتی، شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری، اقامتگاه های بوم‌گردی و مراکز تفریحی این استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.
امیر ارجمند روز پنجشنبه با اعلام این خبر به خبرنگاران افزود: تاسیسات گردشگری استان زنجان می‌توانند فعالیت خود را به تدریج با رعایت دستورالعمل شماره سه پیشگیری از کرونا آغاز کنند.

وی ادامه داد:

ارایه خدمات اقامتی، پذیرایی و مسافرتی، رعایت ضوابط بهداشتی و استانداردهای محیطی در چارچوب پروتکلهای ابلاغی می‌تواند علاوه بر فعال سازی صنعت گردشگری، به تامین نیازهای مسافران کمک کند.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: دستورالعمل شماره سه پیشگیری از کرونا با عنوان “سفر هوشمند: سفر+ سلامت”، از سوی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دبیر کمیته پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا به تمامی مدیریت های این حوزه ابلاغ شده است.

وی تاکید کرد:

بازگشایی مراکز تجمع عمومی در تاسیسات گردشگری نظیر سالن‌های همایش، استخر و مواردی از این قبیل شامل این ابلاغیه نمی شوند.

ارجمند بیان کرد:

نظارت بر اجرای پروتکل­های بهداشتی تاسیسات گردشگری سطح استان از سوی معاونت گردشگری و سایر دستگاه‌های ناظر افزایش خواهد یافت و عدم رعایت موارد ذکر شده به تعطیلی تاسیسات منجر شده و در صورت ادامه فعالیت مطابق ضوابط و مقررات برخورد خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان خاطرنشان کرد: بازگشایی تاسیسات گردشگری استان، مستلزم اخذ کد رهگیری از سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اعلام کتبی تاریخ شروع فعالیت به این مدیریت، همراه با رعایت دقیق ضوابط بهداشتی و استانداردهای محیطی در چارچوب پروتکل‌های ابلاغی است.

 

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و برای جستجو وارد شوید

سبد خرید